ŁADOWANIE...

OPTIOFFICE GRZYBOWSKA

OptiOffice

Coworking Warszawa – nie ma lepszego miejsca

Rozumiemy potrzebę prywatności dlatego stworzyliśmy wygodną przestrzeń roboczą, która będzie promować koncentrację i produktywność twojego zespołu. Nasze biura serwisowane w Renaissance Tower zapewnią zaawansowaną przestrzeń roboczą, prestiżową lokalizację i profesjonalne wsparcie, a także elastyczne warunki i konkurencyjne ceny.

Nasze biura do wynajęcia zlokalizowane są w Warszawie na bliskiej Woli, na obszarze CBD (Central Business District), który szybko staje się nowoczesnym centrum biurowym Warszawy.


W bezpośrednim sąsiedztwie, przy Rondzie Daszyńskiego, znajduje się stacja metra, a przy ul. Kasprzaka liczne przystanki komunikacji miejskiej.

Doświadczenie pokazuje, że biuro serwisowane jest znacznie bardziej opłacalna niż tradycyjna przestrzeń biurowa. Jest to doskonałe miejsce dla firm rozpoczynających działalność, freelancerów, oraz dla przedsiębiorców z ugruntowaną pozycją na rynku. Dlatego też już teraz warto zarezerwować wynajem biur.

Potrzebujesz zmienić adres siedziby Twojej firmy na nasz? Przygotujemy za Ciebie dokumenty do KRS, CEiDG. Chcesz stworzyć nową firmę? Doradzimy jaką formę działalności wybrać, pomożemy w procesie rejestracji. Masz pytania do księgowej? Zorganizujemy dla Ciebie fachowe konsultacje.

Obsługa Recepcyjna
salki konferencyjne
kuchnia, jadalnia
strefa relaksu
internet, WIFI
Kontrola Dostępu
drukarka, skaner
klimatyzacja
stojak rowerowy
meble biurowe
telefon stacjonarny

Zadowoleni Klienci

Posiadamy tysiące zadowolonych klientów a to ich opinie